Drobečková navigace

Obec Žimutice > Oranžový rok > Oranžový rok 2012 > Memoriál Josefa Mikšovského

Memoriál Josefa Mikšovského

25. srpna 2012 pořádalo SDH Krakovčice fotbalový turnaj – Memoriál Josefa Mikšovského. Turnaje se každoročně účastní 6 družstev.  Družstvo Modré Hůrky se nám na poslední chvíli odhlásilo, proto jsme pozvali družstvo mladých fotbalistů z Týna nad Vltavou, kteří měli zájem si na tomto turnaji zahrát. Někteří členové tohoto týmu se zúčastnili již nohejbalového turnaje, který se konal v Krakovčicích 7. července.

     Turnaj začal v devět hodin. Přítomné přivítal velitel hasičů Josef Zeman a manželka Josefa Mikšovského Jitka, která provedla slavnostní výkop. Družstva se rozlosovala do dvou skupin. Z prvního místa postoupilo družstvo Krakovčic a v semifinále si zahrálo s Hartmanicemi 5:1. Druhé semifinále hrála Brazilka, která postoupila z druhého místa, proti Pořežanum 1:2. V souboji o páté místo uspělo družstvo Mikšáků nad Žimuticemi. Třetí místo uhájila Brazilka, když porazila Harmanice. Ve finále se utkali Krakovčice a Pořežany. Utkání skončilo nerozhodně 2:2, a tak dle předem daných pravidel nastalo prodloužení 2 x 5 minut – náhlá smrt. Ve třetí minutě prvního prodloužení po krásné akci Jaroslava Broma rozhodl svým gólem na 3:2 jeho bratr Dan Brom.

     Konečné pořadí – 1. místo – Krakovčice, 2. místo – Pořežany, 3. místo – Brazilka, 4. místo -  Hartmanice, 5. místo – Mikšáci, 6. místo – Žimutice. Nejlepším střelcem byl vyhlášen Jakub Tůma z Brazilky, který vstřelil pět branek. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Milan Kubík z Pořežan. Cenu za nejlepšího hráče si odnesl Jaroslav Brom z Krakovčic.

     Po skončení turnaje si všichni poseděli při české písničce, kterou obstarala Netradiční šumavská kapela. Nejen pro fotbalisty, ale pro všechny přítomné bylo pečené sele. Jsme rádi, že se každoročně nejen na tomto turnaji, sejde spousta lidí. 

     Děkujeme všem sponzorům za věcné dary pro družstva, Obci Žimutice za finanční příspěvek a největší poděkování patří Jaderné elektrárně Temelín, jako generálnímu partneru Oranžového roku v Žimuticích.

 

memoriál 2012

 

 

memoriál 2012

Medailisté turnaje 

memoriál 2012

 

Vítězové turnaje - družstvo Krakovčic

memoriál 2012

.

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zimutice.cz

Registrujte se zde

jihocesky kraj-barevne.jpg

Projekt „Oprava fasády ZŠ a MŠ Žimutice„ byl v roce 2020 podpořen z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje částkou 230 000 Kč.

Projekt "Zateplení obchodu v Žimuticích" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje částkou 215 000 Kč. 

Projekt "Oprava povrchu místní komunikace 11c Žimutice - na Korákov, k.ú. Žimutice" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje. 

Projekt „Oprava místní komunikace Třitim“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Oprava prodejny v Žimuticích“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Pořízení dopravního automobilu pro jednotku sboru dobrovolných hasičů obce - Žimutice“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

 

 

 


jihocesky kraj-barevne.jpg


www.portal.gov.cz


www.epusa.cz


www.ochranaobyvatel.cz

Vyhledat v textu

15. 1. Alice

Zítra: Ctirad

Oranžový rok

Generálním partnerem Oranžového roku je Jaderná elektrárna Temelín

www.cez.cz

logo Temelín skupina čež.png

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství v projektu Oranžový rok 2020

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství projektu rozsvěcení vánočního stromu v roce 2020.

 image001.jpg

Nadace ČEZ

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2019 finanční příspěvek ve výši 130 000 Kč na akci „Vybavení učebny a šatny MŠ a ZŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2017 finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Dodávka a montáž sportovního povrchu a vybavení sportovního sálu“

Od Nadace ČEZ Obec Žimutice obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Oprava budovy ZŠ a MŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Bezdrátový rozhlas Obce Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 200 000 Kč na vybudování bezbariérového a bezpečného vstupu k víceúčelovému hřišti v Žimuticích.

www.nadacecez.cz
logo-nadace-cez-29mm-a4-rgb-png.png

Diskusní fórum

příspěvků: 13

Návštěvnost stránek

164790
zimutice_foot.png