Drobečková navigace

Úvod > Občan > Oranžový rok > Oranžový rok 2017 > Memoriál Josefa Mikšovského 2017

Memoriál Josefa Mikšovského 2017

13. Memoriál Josefa Mikšovského vyhráli Mikšáci.

Sbor dobrovolných hasičů Krakovčice uspořádal poslední sobotu v srpnu již XIII. ročník Memoriálu Josefa Mikšovského v malé kopané. Turnaj místní hasiči pořádají na památku rodáka, kamaráda a vynikajícího fotbalisty Josefa Mikšovského.

Turnaj zahájil velitel místních hasičů Josef Zeman a přivítal všechny zúčastněné týmy a připomněl v krátkosti velmi úspěšnou

fotbalovou karieru Josefa Mikšovského a předal slovo manželce Josefa Mikšovského Jitce „Jsem strašně ráda, že se zde v Krakovčicích opět po roce setkáváme. Přála bych si, abyste si dnešní turnaj všichni užili a nikomu se nic nestalo, protože není důležité kdo bude první, třetí nebo poslední“.

Turnaje se zúčastnily týmy ze Žimutic, Radonic, Hartmanic, domácí z Krakovčic a „Mikšáci“. Hrálo se systémem každý s každým a poté o třetí a první místo. Základní skupinu vyhráli Mikšáci bez ztráty bodu. O třetí místo zvítězil tým z Radonic 3 : 1 nad Hartmanicemi. Ve finále tým Mikšáků zvítězil 1 : 0 nad domácími Krakovčicemi.

Nejlepším střelcem byl vyhlášen Jakub Hudeček z Krakovčic, který vstřelil pět branek. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Kevin Serra z Hartmanic. Cenu pro nejlepšího hráče obdržel Pavel Kloboučník z Mikšáků.

Konečné pořadí 13. Memoriálu Josefa Mikšovského v malé kopané:

1. Mikšáci, 2. Krakovčice, 3. Radonice, 4. Hartmanice, 5. Žimutice

„Letošní turnaj se velmi povedl, hezké počasí, skvělá atmosféra a vítězství Mikšákům přál každý návštěvník“ zhodnotil turnaj starosta obce Zdeněk Šálený.

Tato akce byla zařazena do programu Oranžového roku Obce Žimutice s hlavním partnerem JE Temelín, skupina ČEZ.