Drobečková navigace

Obec Žimutice > Spolky > Hasiči > Požární sport 2017

Požární sport 2017

Letošního roku se v Žimuticích uskutečnily dvě soutěže v požárním sportu. První obvodová soutěž proběhla 20. května a zúčastnilo se jí 17 družstev. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Muži a ženy s omezením věku a muži a ženy bez omezení, kteří ještě navíc běželi štafetu 4 x 100m. Přípravě soutěže jsme věnovali značné úsilí a o to víc nás mrzelo, že nastaly problémy s časomírou, což se podepsalo na plynulosti celé soutěže. Výherci a postupující do okresního kola v kategorii s omezením věku se stali muži z Temelína a ženy z Dražíče. Kategorii bez omezení vyhráli naši mlaďasové a ženy z Týna, které postup do okresu přenechaly našim děvčatům, které skončily na druhém místě. Stalo se tedy neuvěřitelné, Žimutice poprvé v historii postoupily do okresního kola a hned dvě družstva.

Druhá soutěž v požárním sportu se uskutečnila měsíc poté, 17. června. Konal se již pátý ročník „O pohár obce Žimutice“. Účast byla slabší než loni, celkem soutěžilo 11 družstev rozdělených do třech kategorií. Muži, ženy, které soutěžili o cenu Jaderné elektrárny Temelín a mladí hasiči. Obě naše mužská družstva chybovala a skončila poslední, vyhráli muži ze Sobětic. Žimutické ženy potvrdily svoji kvalitu a kategorii vyhrály. V kategorii mladí hasiči vyhráli naši nejmladší.

Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří se aktivně podíleli na přípravě, organizaci a chodu obou soutěží, Radkovi Barbulákovi, který soutěže moderoval a také Obci Žimutice a Jaderné elektrárně Temelín skupině ČEZ za finanční podporu.

Za SDH Žimutice - Zdeněk Fořt

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zimutice.cz

Registrujte se zde

jihocesky kraj-barevne.jpg

Projekt „Oprava fasády ZŠ a MŠ Žimutice„ byl v roce 2020 podpořen z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje částkou 230 000 Kč.

Projekt "Zateplení obchodu v Žimuticích" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje částkou 215 000 Kč. 

Projekt "Oprava povrchu místní komunikace 11c Žimutice - na Korákov, k.ú. Žimutice" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje. 

Projekt „Oprava místní komunikace Třitim“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Oprava prodejny v Žimuticích“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Pořízení dopravního automobilu pro jednotku sboru dobrovolných hasičů obce - Žimutice“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

 

 

 


jihocesky kraj-barevne.jpg


www.portal.gov.cz


www.epusa.cz


www.ochranaobyvatel.cz

Vyhledat v textu

24. 1. Milena

Zítra: Miloš

Oranžový rok

Generálním partnerem Oranžového roku je Jaderná elektrárna Temelín

www.cez.cz

logo Temelín skupina čež.png

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství v projektu Oranžový rok 2020

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství projektu rozsvěcení vánočního stromu v roce 2020.

 image001.jpg

Nadace ČEZ

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2019 finanční příspěvek ve výši 130 000 Kč na akci „Vybavení učebny a šatny MŠ a ZŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2017 finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Dodávka a montáž sportovního povrchu a vybavení sportovního sálu“

Od Nadace ČEZ Obec Žimutice obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Oprava budovy ZŠ a MŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Bezdrátový rozhlas Obce Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 200 000 Kč na vybudování bezbariérového a bezpečného vstupu k víceúčelovému hřišti v Žimuticích.

www.nadacecez.cz
logo-nadace-cez-29mm-a4-rgb-png.png

Diskusní fórum

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

165054
zimutice_foot.png