Drobečková navigace

Obec Žimutice > Co je nového > Sport > Sport 2016 > Turnaj ve stolním tenise - Pořežany

Turnaj ve stolním tenise - Pořežany

 

Dne 26.12.2016 se v Pořežanech uskutečnil již 3. ročník turnaje ve stolním tenise pořádaný v místním kulturním domě. Tento ročník se bohužel obešel bez hráčů z Drahotěšic, kteří tentokrát nedorazili. O vítězství tedy bojovali pouze hoši z Pořežan, kterých nakonec dorazilo 15. Z důvodu snížení počtu účastníků se zápasy odehrávaly systémem každý s každým. Zhruba v polovině turnaje se hráči mohli posílit klobásou a pivem, popřípadě i jiným, limonádou nebo obyčejnou vodou. Jakmile se hráči občerstvili, mohlo se pokračovat v turnaji. Ze všech zúčastněných čišela touha uspět a nikdo nechtěl dát jediný bod zadarmo. Jak se turnaj chýlil ke konci, o vítězi začínalo být stále více jasno. Na prvním místě se nakonec umístil největší favorit Petr Staněk, druhý skončil Milan Kubík st. a třetí místo obsadil Stanislav Kaska. Za vyzdvihnutí stojí i výkony nejmladšího účastníka, teprve 11ti letého Matyáše Kubíka, který se umístil na vynikajícím šestém místě. Všichni zúčastnění byli po ukončení turnaje odměněni diplomem a krásnými cenami. Doufejme, že se v roce 2017 v Pořežanech opět sejdeme v hojném počtu a užijeme si spoustu napínavých a nervy drásajících bitev.

Milan Kubík ml.

stolní tenis Pořežany 2016.jpg

stolní tenis Pořežany 2016-1.jpg

Vyhledat v textu

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

Oranžový rok

Generálním partnerem Oranžového roku je Jaderná elektrárna Temelín

www.cez.cz

logo Temelín skupina čež.png

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín skupině ČEZ za partnerství v projektu Oranžový rok 2018

 image001.jpg

Nadace ČEZ

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2017 finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Dodávka a montáž sportovního povrchu a vybavení sportovního sálu“

Od Nadace ČEZ Obec Žimutice obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Oprava budovy ZŠ a MŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Bezdrátový rozhlas Obce Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 200 000 Kč na vybudování bezbariérového a bezpečného vstupu k víceúčelovému hřišti v Žimuticích.

www.nadacecez.cz
logo-nadace-cez-29mm-a4-rgb-png.png

Diskusní fórum

příspěvků: 13

Návštěvnost stránek

147193
zimutice_foot.png