Drobečková navigace

Obec Žimutice > Škola a školka > Co jsme prožili > Škola 2017 > Úsměv na tváři vítězů 2017

Úsměv na tváři vítězů 2017

 

 Konec školního roku se nám opravdu povedl. Bylo pro všechny příjemným překvapením, když nám zástupce firmy FCC Environment opět oznámil, že jsme se umístili na krásném 1. místě ve sběrové soutěži s Panem Popelou v přepočtu na jednoho žáka. Nasbírali jsme celkem 27 010 kg netříděného papíru, v přepočtu na 1 žáka se jedná o 600 kg. I naše ZŠ a MŠ Žimutice se opětovně aktivně zapojila do tohoto celoročního Projektu. Děti, rodiče a přátelé školy nosili k budově školy tuto druhotnou surovinu, která se postupně odvážela během celého školního roku. V pondělí 26. června jsme obdrželi nejen diplom, ale i dárky a věcné ceny. Velkou radost vzbudily sportovní potřeby, plánovací diáře, plastové lahve na pití, barevné tašky na třídění odpadu, pastelky, omalovánky, magnetky, panáčci Igráčci, sada deskových her a mnoho dalších drobných dárků. Na tvářích dětí z mateřské školky i žáků 1.stupně byla vidět radost z vítězství. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám pomohli k vítězství.

soutěž s panem Popelou 2017.jpg

Vyhledat v textu

24. 8. Bartoloměj

Zítra: Radim

Oranžový rok

Generálním partnerem Oranžového roku je Jaderná elektrárna Temelín

www.cez.cz

logo Temelín skupina čež.png

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín skupině ČEZ za partnerství v projektu Oranžový rok 2018

 image001.jpg

Nadace ČEZ

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2017 finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Dodávka a montáž sportovního povrchu a vybavení sportovního sálu“

Od Nadace ČEZ Obec Žimutice obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Oprava budovy ZŠ a MŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Bezdrátový rozhlas Obce Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 200 000 Kč na vybudování bezbariérového a bezpečného vstupu k víceúčelovému hřišti v Žimuticích.

www.nadacecez.cz
logo-nadace-cez-29mm-a4-rgb-png.png

Diskusní fórum

příspěvků: 13

Návštěvnost stránek

146393
zimutice_foot.png