Drobečková navigace

Obec Žimutice > Škola a školka > Co jsme prožili > Škola 2017 > Vánoční tvůrčí dílna klubu Mixáček

Vánoční tvůrčí dílna klubu Mixáček

 

V pátek 15. prosince 2017v odpoledních hodinách jsme se v místním pohostinství v Žimuticích zapojili do vánočního tvoření. Tentokrát jsme o spolupráci požádali společnost „Šikovní výtvarníci“, která si připravila ručně foukané vánoční koule. Každý z nás si ji mohl podle své fantazie ozdobit a kdo chtěl, zakoupil si i špičku na stromeček. Nálada byla tvůrčí, nikdo se nenudil, věková hranice nebyla omezena, zdobení zvládli malí i velcí. Některé kouličky byly opravdu krásné výtvarné dílo. Žáci z místní školy vytvořili tři kouličky, jednu pro pana starostu, druhou pro školu a třetí poslali na Pražský hrad. Dalšími činnostmi byly: zdobení perníčků bílkovou polevou či výroba papírového stromečku. Samostatně jako dárek pro obec děti vytvořily z obtisků svých dlaní vánoční strom pro Obec Žimutice. Do akce klubu Mixáček se zapojily nejen děti z Mateřské školy a Základní školy Žimutice, ale i široká veřejnost. Pro mnohé to bylo nejen příjemně strávené odpoledne v adventním čase, ale možnost setkání se známými lidmi a získání nových zkušeností. Poděkování patří Obci Žimutice za finanční podporu a všem dobrovolníkům. Text a foto: Martina Furková, Lucie Valnohová, Jana Špálová, Zuzana Poláčková

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zimutice.cz

Registrujte se zde

jihocesky kraj-barevne.jpg

Projekt „Oprava fasády ZŠ a MŠ Žimutice„ byl v roce 2020 podpořen z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje částkou 230 000 Kč.

Projekt "Zateplení obchodu v Žimuticích" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje částkou 215 000 Kč. 

Projekt "Oprava povrchu místní komunikace 11c Žimutice - na Korákov, k.ú. Žimutice" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje. 

Projekt „Oprava místní komunikace Třitim“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Oprava prodejny v Žimuticích“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Pořízení dopravního automobilu pro jednotku sboru dobrovolných hasičů obce - Žimutice“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

 

 

 


jihocesky kraj-barevne.jpg


www.portal.gov.cz


www.epusa.cz


www.ochranaobyvatel.cz

Vyhledat v textu

22. 1. Slavomír

Zítra: Zdeněk

Oranžový rok

Generálním partnerem Oranžového roku je Jaderná elektrárna Temelín

www.cez.cz

logo Temelín skupina čež.png

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství v projektu Oranžový rok 2020

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství projektu rozsvěcení vánočního stromu v roce 2020.

 image001.jpg

Nadace ČEZ

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2019 finanční příspěvek ve výši 130 000 Kč na akci „Vybavení učebny a šatny MŠ a ZŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2017 finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Dodávka a montáž sportovního povrchu a vybavení sportovního sálu“

Od Nadace ČEZ Obec Žimutice obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Oprava budovy ZŠ a MŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Bezdrátový rozhlas Obce Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 200 000 Kč na vybudování bezbariérového a bezpečného vstupu k víceúčelovému hřišti v Žimuticích.

www.nadacecez.cz
logo-nadace-cez-29mm-a4-rgb-png.png

Diskusní fórum

příspěvků: 14

Návštěvnost stránek

164996
zimutice_foot.png