Drobečková navigace

Obec Žimutice > Škola a školka > Co jsme prožili > Škola 2016 > Vánoční tvůrčí dílny 2016

Vánoční tvůrčí dílny 

 

V adventním čase jsme se v pátek 9. prosince 2016 sešli v odpoledních hodinách v budově místního pohostinství. Konaly se tu dvě akce, jednak Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi, které probíhalo na různých místech naší republiky a též 4 tvůrčí dílny – kreativní tvoření pro malé i velké.

Přesně v 15, 15 hodin jsme společně v prostoru na parkovišti vypustili asi 150 fialových balónků naplněných heliem, na kterých byla navázána přání, jež bychom chtěli splnit od Ježíška. Všichni s napětím pozorovali, jak se jejich balónek vznáší vzhůru. Byl to nevšední zážitek.

To už ale v teplé místnosti pokračovalo kreativní tvoření. Maminky a další „nadšenci“ pomáhali dotvářet příjemnou atmosféru výrobou drobných dárečků. Každý, kdo chtěl, si mohl nazdobit perníčky bílkovou polevou nebo vytvořit ozdobu z kukuřičného škrobu s pomocí barevných flitrů a gelů, namalovat si obrázek pro Ježíška. Ti šikovnější zvládli i vánoční kouli z vodního skla. Z plastových kelímků dobrovolníci vyrobili obřího sněhuláka, který byl věnován Obecnímu úřadu v Žimuticích jako poděkování za sponzorování akce.

Poděkování dále patří panu Radku Barbulákovi za moderování celé akce, organizačnímu týmu : paní Janě Špálové, Martině Furkové, Lucii Valnohové a dalším dobrovolníkům, bez kterých bychom se neobešli.

tvůrčí dílna 2016.JPG

tvůrčí dílna -1-2016.jpg

balónky 2016.jpg

 

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zimutice.cz

Registrujte se zde

jihocesky kraj-barevne.jpg

Projekt „Oprava fasády ZŠ a MŠ Žimutice„ byl v roce 2020 podpořen z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje částkou 230 000 Kč.

Projekt "Zateplení obchodu v Žimuticích" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje částkou 215 000 Kč. 

Projekt "Oprava povrchu místní komunikace 11c Žimutice - na Korákov, k.ú. Žimutice" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje. 

Projekt „Oprava místní komunikace Třitim“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Oprava prodejny v Žimuticích“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Pořízení dopravního automobilu pro jednotku sboru dobrovolných hasičů obce - Žimutice“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

 

 

 


jihocesky kraj-barevne.jpg


www.portal.gov.cz


www.epusa.cz


www.ochranaobyvatel.cz

Vyhledat v textu

20. 1. Ilona

Zítra: Běla

Oranžový rok

Generálním partnerem Oranžového roku je Jaderná elektrárna Temelín

www.cez.cz

logo Temelín skupina čež.png

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství v projektu Oranžový rok 2020

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství projektu rozsvěcení vánočního stromu v roce 2020.

 image001.jpg

Nadace ČEZ

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2019 finanční příspěvek ve výši 130 000 Kč na akci „Vybavení učebny a šatny MŠ a ZŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2017 finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Dodávka a montáž sportovního povrchu a vybavení sportovního sálu“

Od Nadace ČEZ Obec Žimutice obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Oprava budovy ZŠ a MŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Bezdrátový rozhlas Obce Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 200 000 Kč na vybudování bezbariérového a bezpečného vstupu k víceúčelovému hřišti v Žimuticích.

www.nadacecez.cz
logo-nadace-cez-29mm-a4-rgb-png.png

Diskusní fórum

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

164950
zimutice_foot.png