Drobečková navigace

Obec Žimutice > Oranžový rok > Oranžový rok 2012 > Žimutice cup

Žimutice cup

3. listopadu se bude konat již X. ročník volejbalového turnaje. Tento turnaj se bude konat ve sportovní hale v Týně nad Vltavou.

3. listopadu 2012 pořádali volejbalisté hrající za Žimutice již 10. ročník turnaje v odbíjené.

            Turnaj začal v devět hodin a zúčastnilo se ho 8 týmů. Zápasy se odehrávaly v Týnské sportovní hale, kde všechny přítomné přivítal David Novotný. Družstva se rozlosovala do dvou skupin. Ve skupině A hrála družstva z Dřítně, Vitína, Lhenic a Budvar tým, ve skupině B nastoupila družstva Žimutice, Týn a dva týmy z Třeboně.

            Z každé skupiny postupovaly dva týmy do semifinále. Ze skupiny A postoupil tým z Týna a Dřítně, ze skupiny B pak postoupily týmy Vitína a Źimutic.  Tyto čtyři týmy hrály křížově semifinále, odkud postoupily dva týmy do finále, a to tým z Týna a Žimutic. Týmy z Vitína a Dřítně hrály následně o třetí a čtvrté místo.  Po dlouhém a vysilujícím boji o první místo se o vítězi rozhodovalo až ve třetím setu, kde se štěstí přiklonilo na stranu Týna.

            Konečné pořadí - 1. místo - Syslové ( Týn ), 2. místo - Žimutice, 3. místo - Tkaničky ( Vitín ), 4. místo - Dříteň, 5. místo - Cepáci ( Třeboń ), 6. místo - Hogofogo Lhenice, 7. místo – Torpédo (Třeboň ), 8. místo - Budvar tým.  

            Po skončení turnaje a předání pohárů vítězům a drobných cen ostatním týmům se mnozí přesunuli do nedaleké restaurace Zámecká k posezení a popovídání si mezi přáteli.

            Jsme rádi, že se každoročně sejde na tomto turnaji mnoho týmů a bezva hráčů, kamarádů, ale i fanoušků.

            Děkujeme obci Žimutice a všem sponzorům za finanční příspěvek, zejména pak Jaderné elektrárně Temelín jako generálnímu partneru Oranžového roku v Žimuticích.

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zimutice.cz

Registrujte se zde

jihocesky kraj-barevne.jpg

Projekt „Oprava fasády ZŠ a MŠ Žimutice„ byl v roce 2020 podpořen z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje částkou 230 000 Kč.

Projekt "Zateplení obchodu v Žimuticích" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje částkou 215 000 Kč. 

Projekt "Oprava povrchu místní komunikace 11c Žimutice - na Korákov, k.ú. Žimutice" byl v roce 2020 podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje. 

Projekt „Oprava místní komunikace Třitim“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Oprava prodejny v Žimuticích“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

Projekt „Pořízení dopravního automobilu pro jednotku sboru dobrovolných hasičů obce - Žimutice“ je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje

 

 

 


jihocesky kraj-barevne.jpg


www.portal.gov.cz


www.epusa.cz


www.ochranaobyvatel.cz

Vyhledat v textu

22. 1. Slavomír

Zítra: Zdeněk

Oranžový rok

Generálním partnerem Oranžového roku je Jaderná elektrárna Temelín

www.cez.cz

logo Temelín skupina čež.png

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství v projektu Oranžový rok 2020

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství projektu rozsvěcení vánočního stromu v roce 2020.

 image001.jpg

Nadace ČEZ

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2019 finanční příspěvek ve výši 130 000 Kč na akci „Vybavení učebny a šatny MŠ a ZŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2017 finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Dodávka a montáž sportovního povrchu a vybavení sportovního sálu“

Od Nadace ČEZ Obec Žimutice obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Oprava budovy ZŠ a MŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Bezdrátový rozhlas Obce Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 200 000 Kč na vybudování bezbariérového a bezpečného vstupu k víceúčelovému hřišti v Žimuticích.

www.nadacecez.cz
logo-nadace-cez-29mm-a4-rgb-png.png

Diskusní fórum

příspěvků: 14

Návštěvnost stránek

164996
zimutice_foot.png