Drobečková navigace

Obec Žimutice > Co je nového > Sport > Sport 2017 > Stolní tenis Pořežany 2017

Stolní tenis Pořežany 2017

 Dne 26.12.2017 se v Pořežanech uskutečnil již 4. ročník turnaje ve stolním tenise pořádaný v místním kulturním domě. Oproti předešlému ročníků, kterého se účastnili pouze hráči z Pořežan, na tento ročník dorazili poprvé i hráči ze Žimutic, Drahotěšic a Ševětína. Na začátku se hráči rozlosovali do dvou skupin po osmi lidech a mohlo se začít hrát. 
Zápasy probíhaly v poklidném duchu, zároveň jsme ale mohli sledovat velice napínavá utkání, která často končila nejtěsnějším vítězstvím o dva nebo tři míčky. Zhruba v polovině turnaje se hráči mezi zápasy mohli posílit klobásou a pivem, popřípadě limonádou nebo jiným nápojem pro získání dalších sil do bojů o prvenství. Po ukončení základních skupin se hráči opět na základě výsledků rozdělili do dvou skupin a začaly souboje o konečné umístění. Ze všech zúčastněných čišela touha uspět a nikdo nechtěl dát jediný bod zadarmo. Až do konce se s jistotou nevědělo kdo celý turnaj ovládne. Na prvním místě se již tradičně umístil Petr Staněk, druhé místo vybojoval Stanislav Kaska a stupně vítězů uzavřel Miroslav Beznoska. Tímto bychom chtěli poděkovat všem účastníkům za skvělou podívanou v podobě velice napínavých bitev. V neposlední řadě velice děkujeme firmě ENERGOSERVICE CZ s.r.o. za poskytnutí sponzorských darů, bez kterých by se turnaj neobešel. Ještě jednou děkujeme všem za účast a těšíme se na další ročníky plné zábavy a nádherných klání. 

Stanislav Kaska

Vyhledat v textu

19. 11. Alžběta

Zítra: Nikola

Oranžový rok

Generálním partnerem Oranžového roku je Jaderná elektrárna Temelín

www.cez.cz

logo Temelín skupina čež.png

Obec Žimutice děkuje Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ za partnerství v projektu Oranžový rok 2019

 image001.jpg

Nadace ČEZ

Od Nadace ČEZ obec obdržela v roce 2017 finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Dodávka a montáž sportovního povrchu a vybavení sportovního sálu“

Od Nadace ČEZ Obec Žimutice obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Oprava budovy ZŠ a MŠ Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 140 000 Kč na akci „Bezdrátový rozhlas Obce Žimutice“.

Od Nadace ČEZ obec obdržela finanční příspěvek ve výši 200 000 Kč na vybudování bezbariérového a bezpečného vstupu k víceúčelovému hřišti v Žimuticích.

www.nadacecez.cz
logo-nadace-cez-29mm-a4-rgb-png.png

Diskusní fórum

příspěvků: 13

Návštěvnost stránek

149205
zimutice_foot.png